Kurban Bayramı'na Özel 5* Select Bellejour Nehir Gemisi ile Ren Nehri

"Size Özel Fiyatlarla"

 

Yazın son günlerine denk gelen Kurban Bayramı’nda kalabalıktan uzak; doğa, tarih ve kültürle iç içe olmak ve yollarda yorulup zaman kaybetmemek istiyorsanız tabi ki size nehir gezisi öneriyoruz. 25 Ağustos’ta Basel’den denize açılıp 1 Eylül tarihinde Amsterdam’da noktalayacağınız 5* Select Bellejour Nehir Gemisi ile Ren Nehri’ni gezin. 

İsviçre Alpleri'nde doğup, Liechtenstein ve Fransa sınırlarından, Almanya ve Hollanda topraklarından geçtikten sonra Rotterdam'da Kuzey Denizi’ne dökülen Ren Nehri'nin bu zenginliğini nehir yolculuğu ile yaşayın. 25 Ağustos - 1 Eylül tarihlerinde, size özel fiyatlarla Kurban Bayramı’nın  keyfini Ren Nehri rotası ile sürün. Seyahatiniz İsviçre'nin Basel şehrinden başlıyor. Fransız-Alman kültürlerini barındıran Stasbourg’dan sonra Almanya sınırlarına geçerek Speyer, Mannheim, Rudesheim, Koblenz, Cochem ve Köln ile Alman sularını tamamlıyorsunuz. Son durak Hollanda'nın başkenti Amsterdam oluyor.

Avrupa nehirlerinde konforlu gemileri ile tanınan Select Voyages'a ait olan Select Bellejour gemisi; 2004 yılında inşa edilmiş ve 180 yolcu kapasitesine sahip. Toplam 90 konforlu kabinden oluşan ve yolcularına maksimum rahatlığı sağlayacak şekilde dizayn edilen gemi 40 personel ile hizmet veriyor.

1.Gün

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar, Türk Havayolları kontuarı önünde saat 05:00’de buluşma. Check-in ve pasaport işlemlerinin ardından TK 1961 no’lu sefer ile 08:00’ de Basel’e uçuş. Yerel saat ile 10:10’da varış. Pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından sizi bekleyen araç ile gemiye transfer.

8.Gün

Sabah gemide alınacak kahvaltıdan sonra Amsterdam Havalimanı’na transfer. Burada yapılacak pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından TK 1952 no’lu sefer ile saat 11:10’da İstanbul’a uçuş. Saat 15:40 ’da varış.

Ücret Bilgileri

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Daha detaylı bilgi için:
travel@julesverne.com.tr
0212 266 6363 - 137