Kurban Bayramı'nda 5* Norwegian Getaway ile Baltık Şehirleri

Bayrama sayılı günler kaldı… 30 Ağustos Zafer Bayramı ile birleşen Kurban Bayramı tatilinde yorulmadan çok yer görmek isteyenlerdensiniz 5* Norwegian Getaway ile Baltık Şehirleri seyahati aradığınız sorunun cevabı olacak. Kopenhg’dan başlayıp yine Kopenhag’da sonlanacak 10 günlük lüks gemi seyahatiniz boyunca lüks, konfor ve yeni keşifler sizi bekliyor. 

Almanya'da Warnemunde, Estonya'da Tallinn, Rusya'da St. Petersburg, Finlandiya'da Helsinki, İsveç'te ise Nynashamn sizi karşılayan limanlarınız olacak. Baltık Denizi'ne kıyısı olan bu birbirinden farklı ve güzel şehirlere yapacağınız yolculuk 23 Ağustos'ta başlıyor ve 1 Eylül'de sona eriyor.

Norwegian Cruise Line şirketine ait en yeni ve en büyük gemi olan NCL Getaway ilk olarak 2014 yılında seferlerine başladı. Lüks gemi yaklaşık 4.000 yolcusuna 1.650 personel ile hizmet veriyor. 326 m. uzunluğunda ve 18 katlı olan dev gemide Asya mutfağından Fransız mutfağına uzanan 19 farklı restoran; havuzlar, loungelar, barlar, casino, spa ve spor merkezi bulunuyor. Gemi seyir halindeyken yolculuğunuz boyunca gemi içerisinde farklı aktivitelerle gününüzü değerlendirebilirsiniz.

1.Gün

İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar, Türk Havayolları kontuarı önünde saat 05:30’da buluşma. Check-in ve pasaport işlemlerinin ardından TK 1783 no’lu sefer ile 07:30’da Kopenhag’a uçuş. Yerel saat ile 09:40’da varış. Ardından sizi bekleyen özel araç ile limana transfer öncesinde kısa bir panoramik şehir turu ve gemiye giriş işlemleri. Gemi limandan saat 17:00’de demir alacak.

10. Gün

Sabah erken saatlerde yapacağınız kahvaltının ardından gemiden çıkış işlemlerinizi tamamlıyorsunuz. Limanda sizi bekleyen araç ile yaklaşık 3 saatlik bir yolculuk ile Göteborg’a varış. Burada düzenlenecek şehir turunda şehri tanıdıktan sonra Havalimanına transfer. Check-in ve pasaport işlemlerinin ardından TK1800 no’lu sefer ile saat 18:40’da İstanbul Atatürk Havalimanı'na uçuş. Yerel saat ile 22:35'te varış.

Ücret Bilgileri

Ücrete Dahil Olan Hizmetler 

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Önemli Bilgiler

Daha detaylı bilgi için:
travel@julesverne.com.tr
0212 266 6363 - 137