Anantara Tayland Otelleri Fırsatları

Anantara Tayland Otelleri Fırsatları

Filmlerde, kitaplarda gördüğümüz “Uzakdoğu mistisizmi”ni yaşamak için ideal bir ülke olan Tayland, muhteşem doğasıyla ve kristal berraklığındaki sularıyla da başınızı döndürüyor.  Efsanevi kumsalları ile nam salmış Phuket ve Koh-Samui'de hayatınızın en romantik ve huzurlu tatilini geçirebilir, yeşil tepeler ve ormanlarla çevrili olan, Tayland'ın en yeşil bölgesi ve en leziz kenti Chiang Mai'yi keşfedebilirsiniz. Renkli, zengin, farklı bu Asya ülkesinde Anantara otellerinin 20 Aralık tarihine kadar süren avantajlı fiyatlarından şimdi yararlanın!

Anantara Maldivler Otelleri Fırsatları

Anantara Maldivler Otelleri Fırsatları

Berrak denizi, bembeyaz kumsalları, dekorasyon dergilerinden fırlayan otelleri ile romantik kaçamakların ve balayı tatillerinin en gözde destinasyonu olan "Sular Ülkesi" Maldivler'de her bir otel "Atoll” denilen adacıkta bulunuyor ve bu adacıklar ülke yüzölçümünün yalnızca %4‘ünü oluşturuyor. Hint Okyanusu’nun “uçuk mavi” rengine ve bembeyaz kumlarına sahip bu adalar ülkesinde Anantara otellerinin 20 Aralık tarihine kadar süren, %50'ye varan avantajlı fiyatlarından şimdi yararlanın!

 

Asya’nın Tüm Güzelliklerini Büyük Avantajlarla Yaşamanın Tam Zamanı!

Asya’nın Tüm Güzelliklerini Büyük Avantajlarla Yaşamanın Tam Zamanı!

Soğuk havanın yüzünü hiç göstermediği bir dünya hayal ediyorsanız belki de fırsat buldukça sıcak ve tropikal yerlere seyahat etmek en güzel çözümdür. Kış mevsimini yaz mevsimi kadar sevmeyen, her imkan bulduğunda ılıman yerlere göç etmenin hayalini kuran gezginler için Anantara otellerine gitmek için şimdi tam zamanı! 20 Aralık tarihine kadar devam eden,%50 indirime varan avantajlı fiyatlardan yararlanıp, Maldivler ve Tayland’ın özel noktalarında, 5 yıldızlı konaklama imkanı ve unutulmaz deneyimler yaşamaya hazır mısınız?

 

Dünyanın Lezzetle Anılan Şehirleri

Dünyanın Lezzetle Anılan Şehirleri

Sadece kusursuz lezzetleri tatmak amacıyla seyahate çıkmak oldukça heyecan verici olabilir! Gittiğiniz destinasyonların kültürlerini, alışkanlıklarını, hikayelerini ve güncel yaşamlarını öğrenebilmenin en güzel ve lezzetli yolu mutfaklarından geçiyor. Peki ya dünya lezzetleriyle dolu olan, seyahat edilesi şehirler hangileri dersiniz? Londra’dan Toronto’ya; Tokyo’dan Charleston’a; Paris’ten Hong Kong’a lezzetli yemekleriyle nam salmış şehirler…

2018 Sömestr tatilinde, kış ortasında yazı yaşamaya ne dersiniz?

2018 Sömestr tatilinde, kış ortasında yazı yaşamaya ne dersiniz?

Bu kış aylarında sıcak yerlerde tatil yapmak, güneşin içinizi ısıtan enerjisinden maksimum seviyede faydalanmak istemez misiniz? Hiç yorulmadan, lüks bir cruise deneyimi yaşamak için 2018 Kış sezonunda sizi şaşırtacak bir rotaya davet ediyoruz. Dubai’den Abu Dhabi’ya; Muscat’tan Sir Bin Yas Adası’na uzanan gemi yolculuğunuzda Umman ve Arap Körfezi’nin bilinmeyen güzelliğine tanıklık edeceksiniz. Bu yolculuktaki geçici eviniz Costa Cruise şirketinin 2012 yılında inşa edilen en yeni gemilerinden Costa Mediterranea oluyor. 

Hem Sanat Hem Seyahat: Sanat Fuarlarına Yolculuk

Hem Sanat Hem Seyahat: Sanat Fuarlarına Yolculuk

Dünyanın dört bir yanında hızla büyüyen ve önem kazanan sanat fuarları farklı ülkelerden, farklı kültürlerden sanat galerilerini bir araya getirerek, aslında dünyayı biz, sanatseverlerle buluşturuyorlar. Fuarlar kadar, fuarların gerçekleştiği şehirleri keşfetmek de ruhumuzu beliyor. Kısaca, “sanat için seyahat” mottosuyla çıkarak dünyanın önde gelen sanat fuarlarını gezmekle yetinmeyip, gittiğiniz şehirlerin tadını çıkarmanızı istiyoruz.