“Siz Hayal Edin, BİZ Hayallerinize Hayat Verelim!”

beach

Sizlerle birlikte masaya oturuyor, size özel seyahat organizasyonu gerçekleştiriyoruz...

Seçeceğiniz destinasyona, ilgi alanlarınıza ve bütçenize göre otel, restoran, aktivite ve ulaşım gibi pek çok seçenek sunuyor, zevk ve bütçeniz dahilinde yaşayabileceğiniz en iyi deneyimi sunmayı hedefliyoruz.

Neden Jules Verne
BİREYSEL SEYAHAT

beach

Bireysel Seyahat Bölümü olarak başarımız, öncelikle müşterilerimiz ile güven ve dürüstlüğe dayanan kişisel ilişkiler oluşturmamızdan kaynaklanıyor. Deneyimli gezi tasarımcılarımız, güvenilir destinasyon ve otel bilgileri ile sizi dünyanın en özellikli seyahat noktalarına en iyi koşullarla ulaştırmak konusunda uzmanlar.

Zamanın son derece kıymetli olduğunu bildiğimiz için, zamandan tasarruf sağlayarak, bir tura bağlı kalmadan tamamen sizin tercihlerinize göre hayalini kurduğunuz seyahat programını hazırlıyoruz.

Amacımız, dünyanın her noktasında heyecan dolu deneyimler yaşamanız!

Sizi tanımak için gereken zamanı ayırarak, kişisel tatil hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz. Size mükemmel bir seyahat deneyimi yaşatmak, bizim en büyük motivasyonumuz.

Bırakın, gezilerinizi size özel olarak tasarlayalım,
Hayallerinize hayat vermeye yardımcı olalım!

Dünyaca ünlü Abercrombie&Kent, Belmond , Aman Resorts, Starwood , Four Seasons, Oetker Collection , Leading Hotels gibi ürünleri portföyümüzde bulundurarak sizlere özel avantajlar sağlamaktayız

Sizler İçin Varız

Ayşe Yağcı Büyükpınar

Jules Verne Travel & Event genel müdürümüz Ayşe Yağcı Büyükpınar, yirmi yıldan fazla bir süredir içerisinde bulunduğu turizm sektöründe edindiği tecrübeleri ile hayalinizdeki seyahatleri tasarlamaya yardımcı oluyor. Ayşe için olası sorunları, daha kimse farkına bile varmadan tespit edip, ekibiyle beraber sessizce çözmek çok sıradan bir iş.

Hem işi, hem de en büyük keyif alanı olan seyahatin izlerine, Ayşe’nin hayatındaki her köşede sıkça rastlanabilir. Mesela, kaç insana eşiyle Rio’da tanışıp, Maurutius’ta evlenme teklifi almak ve sonrasında Havana’da evlenmek nasip olur ki? Ayrıca “ağaç yaşken eğilir” sözünden hareketle, kızı Zeynep’i daha 2 yaşındayken Provence’a götürmesinden de anlaşılıyor ki; Ayşe ve seyahat sevgisi asla hız kesmeden hep devam edecek.

Yonca Ertem
Bireysel Seyahat Uzmanı

Yaşamında kendisini en mutlu eden şeyin seyahat etmek olduğuna kanaat getiren Yonca, dünyayı gezmek için KLM Hollanda Havayolları'nda çalışmaya başladı. 14 sene boyunca KLM'de çalışan Yonca, Vietnam turizme kapılarını açtığında ülkeye ilk seyahat organizasyonunu gerçekleştirmenin hazzını yaşadı. Uzun yıllar süren KLM macerasından sonra yaklaşık 3 sene seyahat danışmanlığı yaptı ve yolu sonunda Jules Verne Travel & Event ile kesişti. 2006 yılından beri Bireysel Özel Seyahat Müdürü olarak görevine devam ediyor.

Hakkımızda
NE DEDİLER

face
Ayşe Arman
Gazeteci, Yazar

Seyahat tasarımcılarından Yonca sihirbazdır!!!! Bize dünyanın en güzel gezilerini düzenledi. Yonca ile ailecek nerelere gitmedik ki, Peru, defalarca Roma, Güney İtalya, Amalfi, Sorento, Yunan adaları, Bali, Amsterdam, Maldivler… Say say bitmez! Uzmanlık alanlarından biri Afrika, bu sene onu hayal ediyorum. Kendisi de bir seyahat manyağı olduğu için, her ayrıntıyı düşünür. Tatlıdır, hızlıdır, pratiktir ve komiktir. Onunla gidip pişman olduğum hiçbir seyahat olmadı. Onun kalın dediği otel iyidir. Herkesin zevkini, ilgi alanlarını bilir, ona göre program yapar. Kadın turizmciden çok psikolog! Çözüveriyor insanı. Allah’ım hepimize bol vakit ve para ver, Yonca’nın düzenlediği seyahatlere hep gidelim...

Neler
YAPTIK / YAPIYORUZ

Kars
Pemba Island
Antakya