29 Ekim Tatilinde Yoga ve Meditasyonla Dolu 4 Güne Ne Dersiniz?

Le Méridien Bodrum Beach Resort'de Yoga ve Meditasyon Kampı

Yenilenmek, dinlenmek, huzur bulmak, yeni keşifler yapmak için tasarlanan; doğa ve teknolojiyi harika bir dengede buluşturan Le Méridien Bodrum Beach Resort. Bodrum Yarımadası'nda, 83 dönümlük bir arazide yer alan ve havalimanına sadece 15 dakika uzaklıkta konumlanan otel tenha ve gözlerden uzak bir tatil arayışında olan gezginlere hitap ediyor.

Ege'nin en güzel kıyılarında, sakin bir koyda bulunan Le Méridien Bodrum ada yaşamının sadeliği ile dijital dokunuşları bir araya getiriyor. 33m2 ile 250 m2 arasında değişen otel odaları Ege ve deniz manzaralarından maksimum seviyede faydalanmanız için tasarlanmış. Doğal tonlar ve modern dokunuşlarla dekore edilen odalar yenilik ve tazelik hissini çağrıştırıyor.

Le Méridien Bodrum, özellikle doğaya saygılı benzersiz bir şekilde tasarlanmış bir sağlık ve rahatlama merkezi Vitalica Wellness ile gündemde. Kendinizi yeniden canlanmış hissetmenizi sağlayan, bütünsel bir güzellik ve sağlık merkezi olan Vitalica Wellness size iyi gelecek tedavi ve terapiler sunuyor. 

Le Méridien Bodrum'u farklılaştıran ve kişiselleştiren bir diğer özelliği ise özel olarak tasarlanan kampları. 29 Ekim – 01 Kasım 2020 tarihleri arasında gerçekleşecek Yoga & Meditasyon Kampı anda kalmak, kendini dinlemek, vücuduna ve ruhuna odaklanmak isteyenlere deneyim dolu bir 4 gün vaat ediyor. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın resmi tatil olması ile uzun hafta sonu tatilinizi Le Méridien Bodrum’da geçirmeye ne dersiniz? 

Le Méridien Bodrum Beach Resort'de Yoga ve Meditasyon Kampı
29 Ekim - 01 Kasım 2020

Vitalica Wellness Sağlık Direktörü Dr. Koshlendra Pratap önderliğinde hazırlanan program ile iç huzurunuzu, canlılığınızı, hoşgörünüzü ve mutluluğunuzu keşfedin! Detoks, Ayurvedik beslenme ve Gençleştirme konusunda uzmanlığı olan; yoga, meditasyon ve yaşam bilimi alanlarında yüksek lisans yapan Dr. Pratap bu muhteşem kampı yaşam enerjinizi (Prana) artırmak ve geliştirmek için hazırladı! Dr. Pratap ile birlikte 4 gün boyunca size Vitalica Bodrum yoga eğitmeni Tuba Yalçın, Shanti Yoga Merkezi kurucusu Ebru Özdemir Nath, Yoga eğitmeni ve terapisti Rishi Romeo Nath eşlik edecek.

Günlük yoga pratiği, sağlıklı vejetaryen beslenme, meditasyon seansları, denizin ve güneşin canlandırıcı gücü ile yeni bir yaşam biçimini deneyimleyecek, beden-zihin uygulamalarını öğrenecek; atölye çalışmaları ve ilham verici felsefe konuşmalarıyla hayatın renklerini kutlayacaksınız.

Bu muhteşem doğada, dünyanın dört bir yanından gelen katılımcılarla yeni arkadaşlıklar kuracak, bedeninizi ve zihninizi uyumlu hale getireceksiniz. Siz de yoga ve meditasyon pratikleriyle yenilenmek istiyorsanız detaylar için buraya tıklayın!

Le Méridien Bodrum Beach Resort Yoga ve Meditasyon Kampı
hakkında detaylı bilgi ve rezervasyon için:

travel@julesverne.com.tr
0212 266 6363 - 118