Bir Başka İstanbul Gezileri ile Şehri Yaşamaya Davetlisiniz!

Bugüne kadar belki de onlarca kez önünden geçtiğiniz caddelerin, sokakların hikayelerini dinlemeye, üç imparatorluğa başkentlik yapmış eşsiz İstanbul’un tarihi yolculuğunu keşfetmeye ne dersiniz?

Bir Başka İstanbul gezilerimize Mansur Karakoç rehberliğinde Konstantaniye’nin Merkezinde Farklı Kültürler ve Kenan Tamer ile İstanbul Arkeoloji Müzesi’nde Bir Gece ile devam ediyoruz.

Konstantaniye’nin Merkezinde Farklı Kültürler gezimizde Şehzadebaşı, Süleymaniye, Zeyrek ve Vefa semtlerini adım adım dolaşıyor; tarihte bir yolculuğa çıkıyoruz. Mansur Karakoç harika anlatımıyla bizi eşsiz bir deneyime davet ediyor.

Kenan Tamer ile gerçekleştireceğimiz İstanbul Arkeoloji Müzesi’nde Bir Gece gezimiz ise müze kapanış saatinden sonra daha detaylı ve bize özel deneyimleme fırsatı sunuyor. Sanat, tarih, İstanbul tutkunu rehber Kenan Tamer’in önderliğinde binlerce yıllık tarihsel gelişimin ortaya çıkardığı eserleri göreceğiz.

İstanbul’u sanat, tarih ve kültür dolu bir gözle görmeye, keşfetmeye ne dersiniz?

Bir Başka İstanbul: Konstantaniye’nin Merkezinde Farklı Kültürler

22 Kasım 2020, Pazar 

Şehzadebaşı – Süleymaniye – Zeyrek – Vefa

Şehzade Cami

Mansur Karakoç anlatımlarıyla mimari, tarihi, kültürel zenginliklerin bir açık hava müzesine dönüştüğü Fatih'in Şehzadebaşı, Süleymaniye, Zeyrek ve Vefa semtlerinde bu kadim şehrin binlerce yıllık geçmişe tanıklık ediyoruz. Detaylı bilgi için tıklayın!

Bir Başka İstanbul: Kenan Tamer ile İstanbul Arkeoloji Müzesi’nde Bir Gece

 26 Kasım 2020, Perşembe

Arkeoloji Müzesi ve Eski Şark Eserleri Müzesi’nin etkileyici ortamı karanlık çöktüğünde ve kalabalık dağıldığında bambaşka bir büyüye dönüşüyor. Bu büyülü atmosferi İstanbul’un tarihine, coşkusuna, tatlarına, çeşitliliğine âşık olan profesyonel rehber Kenan Tamer’in harika anlatımıyla hazır mısınız? Detaylı bilgi için tıklayın!

Bir Başka İstanbul Gezileri hakkında detaylı bilgi ve rezervasyon için:
travel@julesverne.com.tr