Bozburun'da Gerçeğe Dönüşen Rüya: Sabrinas Haus

Türkiye’nin doğal güzelliği bozulmayan, özgün yapısını koruyan yerleri diye cümleye başlarken insan imtina ediyor. Gördüğü, geç de olsa yeni tanıştığı güzellikleri kendine saklamak istiyor “başkaları keşfederse bozulur mu” korkusuyla… Ama bu korkuların aksini ispatlayan bir Bozburun var ki hep özel, hep güzel, hep sakin, hem hayran kalınası… Bir de Bozburun Körfezi’ne karşı size zamanı unutturan bir butik otel var ki buraya geldikten sonra gerçek hayata dönmek istemiyorsunuz. Tabi ki Sabrinas Haus’dan bahsediyoruz.

Sabrinas Haus'un teknesine binip otele doğru denizde yol alırken, tekneniz dalgaları ikiye bölerken içinizden "huzur işte bu" diye geçiriyorsunuz. Zira, Sabrinas Haus da tüm misafirlerinin böyle hissetmesini, kendilerini doğanın kucağına bırakıp, kusursuz bir tembelliğin ne kıymetli olduğunu hatırlamalarını istiyor. 

Bu sakinliğini yalnızda denizden ulaşım olmasına borçlu olan Sabrinas Haus sadece 17 odalı bir butik otel. Büyük bir araziye yayılmış olmasa da üzerinde olduğu arazinin verimli kullanılmasıyla sıkışmışlık hissinden çok uzak, özgür ve bağımsız bir hayat yaratıldığını görüyorsunuz. Adını çiçek isimlerinden alan süit odaları beyaz tema üzerine Akdeniz renkleriyle tam bir dinginlik hissi veriyor. Deniz manzaralı olan odalarda denizi görmek için çabalamanıza gerek yok. Yastığınızdan başınızı kaldırdığınız anda mavi ve yeşilin nefes kesen uyumuyla güne başlayabilirsiniz.

Çivit masaların iskeleye dizildiği restoran Sea Food by Sorenzo'da oturduğunuzda deniz üzerinde yüzüyor gibisiniz. Manzaradan gözünüzü alabildiğinizde ise taptaze ve yaratıcı lezzetlere odaklanabilirsiniz çünkü bu otelde her deneyim fark yaratıyor. Bahsetmeden geçilmemesi gereken bir detay da Sabrinas Haus ağaç ev içerisinde yaptıracağınız masajlar... Bozburun’un baş döndüren manzarasını seyrederken Asyalı masözlerin sihirli ellerine teslim etmelisiniz.

Sabrinas Haus MasMavi Paketi 

1.260 Euro (2 Kişi- 3 Gece)

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

Önemli Bilgiler

Sabrinas Haus 'Benim Adım Aşk' Paketi

2.450 Euro (2 Kişi - 3 Gece)

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

Önemli Bilgiler

Daha detaylı bilgi için:
travel@julesverne.com.tr
0212 266 6363 - 137