Bu Sömestr Dubai’ye Gitmeniz için Çok Sebebiniz Var!

Sömestr tatiline sayılı günler kaldı ve biliyoruz çocuklarınızla birlikte kaliteli zaman geçirmek, eğlenceli ve aynı zamanda onların gelişimine katkı sağlayacak bir tatile gitmek hepinizin hayali. 2018 sömestr tatili için size kış aylarında içinizi ısıtacak bir destinasyon seçtik.

Artık bir gelenek haline gelse de her yıl gelişen, yeni parklar ve çekim merkezleriyle yenilenen Dubai sadece çocuklara değil yetişkinlere de hitap ediyor. Tema parkları, kayak merkezi, çılgın büyüklükteki alışveriş merkezleri, çölde safari deneyimi, deniz keyfi derken dopdolu bir seyahat geçireceğinizden şüpheniz olmasın.

19 Ocak – 5 Şubat tarihleri arasındaki konaklamalarınızda geçerli olan size özel fırsatlarla Madinat Jumeirah Resort otellerinde konaklayarak hem kendinize hem de çocuklarınıza güzel bir tatil hediye edin!

Bünyesinde bulundurduğu 4 otel ve villalarıyla her zevk ve beklentiye uygun bir seyahat deneyimi sunuyor. Otantik Arap etkileriyle tasarlanan ve kendi özel plajı üzerinde yer alan Madinat Jumeirah Resort, Dubai içerisinde küçük bir şehir yaratıyor:

madinat_jumeirah

"Saray" anlamına gelen Al Qasr; butik otel stilinde tasarlanan Mina A’Salam; otel zincirinin son üyesi,  "Deniz meltemi" anlamına gelen ve çağdaş bir tasarımı olan Al Naseem; geleneksel villa konseptinde olan Dar Al Masyaf size hayal ettiğiniz dünyayı vaat ediyor.

 

Madinat Jumeirah Resort, bünyesinde dünya mutfaklarından seçkiler sunan 50'den fazla restoran ve bar seçeneği; 100 koltuklu amfi tiyatro; lüks SPA; 3 km uzunluğunda bir sahil şeridi ve bölgenin tek özel eğlence merkezi Madinat Arena'yı barındırıyor.

Madinat Jumeirah Resort otellerinde siz keyif yaparken çocuklarınızın da hem eğlenceli hem de verimli zaman geçirmesini isteyeceğinizi biliyoruz. O yüzden kısaca sizi bekleyen çekim merkezlerinden bahsedelim. Çocuklarınızı güvenle emin ellere teslim edeceğiniz Sinbad's Kids Club, yüzme dersleri aldırabileceğiniz yüzme okulu, restoranların çocuklara özel hazırladığı menüler, yapay gölde tekne gezintileri, otantik bir pazar deneyimi yaşatan Souk Madinat, şehrin en eğlenceli su parkı olan Wild Wadi Waterpark ve yemesi kadar yapımı da keyifli olan dondurma yapım atölyeleri...

Jumeirah Al Qasr

jumeirah al qasr

"Saray" anlamına gelen Al Qasr, şeyhlerin yaşadığı saray ışıltısından ilham alarak tasarlanmış. Zengin iç mekanlara sahip 94 odalı otel kum rengi binaları ve dekoruyla bir Arap masalını yaşatıyor. Otel, hayal edebileceğiniz hemen hemen her Arap tasarım ayrıntısına sahip: koyu renk ahşap mobilyalar, kemerler, desenli halılar, lüks kumaşlar... Bağlantılı odaları ve aktiviteleriyle aile dostu olduğunun da altını çizelim.

Jumeirah Mina A’Salam

Jumeirah Mina A’Salam

Madinat Jumeirah Resort'un kalbi olan Jumeirah Mina A'Salam, lüks bir şekilde tasarlanan butik otel konseptiyle ön planda. Aile dostu tasarımı ve kolaylıklarıyla tercih edilen 292 odalı otel otantik Arap değerlerini yaşatmaktan geri durmuyor. "Barış Limanı" anlamına gelen Mina A'Salam dışarıdan çağdaş Arap mimarisini yansıtsa da odalarında İran halıları, oryantal desenli aydınlatmalar, gravürlü objeler eksik olmuyor. Kusuruz hizmeti de bonusu oluyor.

Jumeirah Al Naseem

Jumeirah Al Naseem

Madinat Jumeirah Resort'e 2016 yılında eklenen  Jumeirah Al Naseem, kompleksin en yeni yüzü... Adıı deniz melteminden alan otelin tasarımında kum tepelerinden, inci dalışlarından ve Bedevi geleneklerinden etkiler görebilirsiniz. Burj Al Arab'ın büyüleyici manzarasına karşı konumlanan otelin 430 odası var. Taş, ahşap gibi doğal malzemelerin daha çok tercih edildiği, doğal tonların kullanıldığı odaları çağdaş bir çizgiye sahip. Birçok bağlantılı odası ve aile süitleri çocuklu aileler için çok uygun.

Jumeirah Dar Al Masyaf

Huzur dolu, cennet gibi bir yer gibi sıfatlarla anlatılabilecek Dar Al Masyaf, Jumeirah Medinat'nın güzel bahçeleri, su yolları ve özel havuzlarıyla çevrili birkonumda yer alıyor. 29 tane villadan oluşan otelin zarif evlerinin her biri butler (uşak) hizmeti ile lüks Arap deneyimini yaşatıyor. Lüks detaylarla dekore edilen villalar Arap geleneklerini modern bir stille yorumluyor.

Tarih:

19 Ocak - 5 Şubat 2018 tarihleri arasında geçerlidir.

Ücret Bilgisi:

2 Kişi Konaklama Gecelik 1.625 TL’den itibaren

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

Koşullar:


Detaylı bilgi ve rezervasyon için:

travel@julesverne.com.tr
0212 266 6363 - 118