Bu Yaz Cunda'da Nerede Kalınır?

Rum-Türk kültürünün izlerini taşıyan, ana karaya köprü ile bağlansa da deniz ortasında olmanın başına buyrukluğunu devam ettiren, özgür ruhlu bir Ege adası Cunda... Arnavut kaldırım taşlı sokakları, Taş evleri, balkonlardan taşan renkli çiçekler derken bir anda bu sevimli ada bohem ve sanata düşkün bir durak haline geldi. Eminiz, herkes bu dönüşümden gayet memnun. Atölyeleri, butikleri, lezzetleriyle baş döndüren restoranları, bakir koyları Cunda'yı en sevilen yer yaptı. Biz de bu yaz sezonunda Cunda'da kendinizi doyasıya özgür hissedeceğiniz otelleri derledik. Özgün tasarımları, doğa içerisindeki konumları ile ayrıcalıklı hissedeceğiniz, Covid-19 önlemleri ile güven veren Cunda'nın en güzel otelleri:

Ortunç Hotel 

Mavi bayraklı Ortunç Koyu’nda, Cunda Adası’nın saklı köşelerinden biri olan Ortunç Hotel mahremiyete ve mesafeye önem verenlerin her zaman gözdesi oldu. Yemyeşil bahçesinde, iki katlı binalarında 40 odası var. Tavandan tabana uzanan pencereleri odanızdan tüm manzarayı seyretmenize de olanak tanıyor. Kendine ait plajı olan Ortunç Hotel’de dingin bir yaz tatilinde ihtiyacınız olan her şey yanı başınızda. Otele 12 yaş ve üzeri çocukların kabul edildiğini belirtmek gerek.
*Otelde, gerekli tüm Covid- 19 tedbirleri uygulanıyor.

Cunda Despot Evi 

Cunda'nın ana caddesinin bir adım gerisinde, adanın tüm hüzünlerini ve mutluluklarını 150 yıldır biriktiren Cunda Despot Evi. 1862 yılında inşa edilen, bir dönem kaderine terk edilen tarihi ev günümüzde kültürel mirası ve kültür endüstrisi altın tasarım ödüllü bir otel olarak karşımızda. Geleneksel ve tarihsel detaylarla dekore edilen 28 odası zamanın ruhunu yansıtıyor. Otelin, 7 km uzaklıktaki Pateriça Koyu'nda sadece otel misafirlerine ait plajına dilerseniz ücretsiz transfer hizmeti de bulunuyor.
*Otelde, gerekli tüm Covid- 19 tedbirleri uygulanıyor.

Mola Cunda  

Cunda Adası'nın kalbinde olmasına rağmen korunaklı konumu ile sizi gerçek dünyadan soyutlayan Mola Cunda, avlu gibi tasarlanan ve havuzu saran otel binası her detayıyla taze, dingin ve genç görünüyor. 30 odası bulunan otel ahşap mobilyalar, beyaz tonları ile tam bir yaz havası estiriyor. Otelin 7 km uzaklıktaki Pateriça Koyu, 1. köyünde kendine ait plajı da var ve arzu eden misafirlere ücretsiz transfer hizmeti veriliyor. Otele ait olan plaj alanında 2 karavan 4 çadırı ile Mola Glamping özgür ruhlu doğa tutkunlarını da ağırlıyor.
*Otelde, gerekli tüm Covid- 19 tedbirleri uygulanıyor.

Otel Sobe

Cunda Adası'nın merkezinde yer alan Otel Sobe adanın en canlı noktalarından birinde yer alıyor. Eskiden şaraphane olarak kullanılan binanın kalıntıları üzerine inşa edilen otel, eski fotoğraflara bakılarak aslına sadık kalmaya çalışılarak yeniden tasarlanmış. Ada ruhunu ve sıcaklığını yansıtan otel daha çok bir arkadaş evi gibi hissettiriyor. 7 odası da size "adalı" hissettiriyor. Otel Sobe’nin Pateriça Koyu’nun 1.köyünde kendine ait bir plajı var ve arzu eden misafirlere ücretsiz transfer hizmeti veriliyor.

Otel Sobe Pandemi Sürecinde Alınan Hijyen Önlemleri

Peki, Cunda'da Ne Yapılır?

Size özel Cunda seyahat programı ve rezervasyon için:
travel@julesverne.com.tr
0212 266 6363 - 118 veya 132