Evde Olsak Bile 'Keşfetmeye Devam'

Bugüne kadar hep birlikte gezdik, yeni keşifler, yeni deneyimler yaşayıp çok güzel anılar biriktirdik. Şimdi, daha sağlıklı ve güvenli bir Türkiye, bir dünya için bir süre evde kalma zamanı! Kendi sağlığımız ve tüm sevdiklerimizin sağlığı için zorunda olmadıkça evden çıkmıyoruz. Bu süre içerisinde de biz, "keşfetmeye devam" diyerek evdeyken okuyabileceğiniz ilham veren içeriklerimize devam edeceğiz. 

Seyahat ve keşif dolu günler çok yakında! 
Şimdi #evdekalTürkiye

Evdeyken Dünyaca Ünlü Müzeleri Gezmeye Devam Edin!

Bu süreci sağlıkla evde geçirirken keyifli zaman geçireceğiniz dijital müze turlarını sizin için derledik. Müzeye gitmeden müzeler ekranınıza gelsin. Blog yazımızı okumak için tıklayın!

Evde Keyifli Zaman Geçirmek İçin 10 Kitap Önerisi

Evde daha çok zaman geçireceğimiz bu günleri güzelleştirmek bizim elimizde. Ruhunuza iyi gelecek şeyleri yaparak bu zamanı anlamlı kılabilirsiniz. Size ilham verecek, ruhunuzu açacak kitap önerilerini sizin için hazırladık. Kitap önerilerimiz için tıklayın!

Gezginlerin Netflix'te İzlemesi Gereken 10 İçerik

Evde geçireceğimiz bu sürede Netflix hepimizin kurtarıcısı oluyor. Ekran karşısında dünyayı gezmeye devam etmek isteyenler için hem ilham veren hem de yeni bir şeyler öğreten film, belgesel ve programları sizler için inceledik. Her gezginin izlemesi gereken Netflix içerikleri için tıklayın!

Evde Olsanız da Etkinliklerden Uzak Kalmayın: Dijital Etkinlik Rehberi

Sanat kuruluşları ve atölyeler ile farklı alanlardan sanatçı ve sporcular, tüm insanlığa moral olacak bir hediye gibi herkese açık dijital etkinlikler karşımıza çıkıyor. Dijital platformlar üzerinden gerçekleşen konserler, fitness ve meditasyon dersleri gibi etkinlikleri bir araya getirdik. Dijital etkinlik programlarını, rehberimizden keşfedin. Dijital etkinlik rehberi için tıklayın!

Şimdilik #EvdeKalTürkiyem #EvdenKeşfet #ŞimdiHayalEtSonraSeyahatEt
travel@julesverne.com.tr