Jules Verne Sonbahar 2020 Özel Gezileri

"Hayat atıldığınız maceraların ve anılarınızın birikimidir. Bu yüzden daha sık seyahat edin ve hayatı kalbinizi ve gözlerinizi açarak yaşayın!"  Katie Grissom

Alınan tüm sağlık ve hijyen tedbirleri çerçevesinde Türkiye’nin Anı Defterini birlikte oluşturuyoruz!

Biz planlar yaparken hayatın bizimle ilgili başka planları olduğunu öğrendiğimiz farklı bir yıl yaşıyoruz. Keşfetme arzumuz ilk günkü gibi tazeyken seyahat edebilmenin, yeni bir kültür ile tanışmanın büyük bir lüks olduğunu öğrendik. Geçirdiğimiz sakin aylardan sonra şimdi, yeniden, hep birlikte yeni yollarda yeni hikâyeler yazma zamanı! 

Ülkemizin muazzam bir doğa, tarih ve kültür mozaiğine sahip olduğunu hep biliyorduk ama şimdi her bir zenginliğimize çok daha yakından bakıyoruz. Ülkemizin değerlerini tanımak için en özel zamanlardan geçiyoruz. Onlarca medeniyetin izi, kültürü ile harmanlanan bir Türkiye var avuçlarımızda. Antik kentlerinden sakin şehirlerine, kanyonlarından şelalelerine, muazzam mimariye sahip dini yapılarından UNESCO Dünya Mirası değerlerine henüz keşfetmediğimiz, henüz görmediğimiz güzellikleri yaşamaya hazır mısınız?

2020 Sonbahar Gezilerimiz ile birlikte “yeniden seyahat” diyoruz. Trakya Bağ Rotası’ndan Ege Köyleri’ne; Sakin Şehirler: Mudurnu-Göynük-Taraklı Gezisi’nden Müzeler ve Tarih Şehirleri Eskişehir & Kütahya’ya; Baksı Müzesi’nden Safran Çiçeği Hasadı’na farklı renklerde, farklı tatlarda, farklı dokularda keşifler bizi bekliyor!

2020 Sonbahar ile birlikte size özel butik gezilerimizle de yanınızdayız! Sadece size, arkadaşlarınıza ve ailenize özel İstanbul gezileri ile bu kadim şehri yaşayabilir; gezilerimize dilerseniz şahsi aracınızla katılabilirsiniz. Size özel hazırlanacak tematik geziler ile Türkiye’nin belki de daha önce hiç görmediğiniz, bilmediğiniz güzelliklerini keşfedebilirsiniz. Sonbahar gezi rotalarımızı dilerseniz sizin istediğiniz tarihlerde ve belirttiğiniz kişi sayısına göre organize edebilir, tamamen size özel olacak şekilde planlayabiliriz.

Elbette bu süreçte sizin sağlığınız, konforunuz ve rahatlığınız bizim için her şeyden daha önemli! Jules Verne Travel tarafından alınan Covid-19 önlemleri ve seyahat önerileri için tıklayın!

Jules Verne Sonbahar 2020 Özel Gezileri için tıklayın!

Tarihin Değişmeyen Ritüeli: Trakya Bağ Bozumu
12 Eylül - 13 Eylül 2020

Tarih Kokan Bir Ege Rotası
25 Eylül - 27 Eylül 2020

Doğudaki Modern Sessizlik: Baksı Müzesi
19 Eylül - 20 Eylül 2020

Doğada Bir Cennet: İğneada
03 Ekim - 04 Ekim 2020

Mor Nazlı Bir Serüvene Yolculuk: Safran Çiçeği Hasadı
23 Ekim - 25 Ekim 2020

Sanat ve Kültür Şehri Eskişehir’den Çinilerin Şehri Kütahya’ya Yolculuk
29 Ekim - 31 Ekim 2020

Tarihle Yoğrulan Balkanlar’ın Kapısı Edirne
07 Kasım - 08 Kasım 2020

Geçmişe Yolculuğa Çıkmak İsteyenlerin Rotası:
Taraklı – Göynük – Mudurnu – Beypazarı
14 Kasım - 15 Kasım 2020

Jules Verne Sonbahar 2020 Özel Gezileri için tıklayın!