“Vestel’le Olur, Neden Olmasın?” Online Basın Toplantısı

Digital Etkinlik Platformumuz JOIN üzerinden gerçekleştirdiğimiz online basın toplantısı ile “Vestel’le Olur, Neden Olmasın?” dedik.

Vestel Basın Toplantısı

Vestel’in “Vestel’le Olur, Neden Olmasın?” mottolu marka yolculuğu ve Beyazıt Öztürk işbirliğine ilişkin  online basın toplantısını dijital etkinlik platformumuz JOIN üzerinden gerçekleştirdik.

Vestel Basın Toplantısı Join

 Vestel yönetimi ve Vestel’in yeni reklam yüzü Beyazıt Öztürk’ün de katılımıyla, Live Virtual Activities (LVA) teknolojisini kullanarak Join platformumuz üzerinden katılımcılarımızı ağırladığımız basın toplantısı Vestel’e özel tamamen 3 boyutlu hazırlanmış sanal bir sahneyle birlikte gerçek zamanlı render alınarak yapıldı. 

Join vestel basın toplantısı

Basının kolayca sorularını ilettiği, Vestel yönetimi ve Beyazıt Öztürk’ün canlı bağlantılarla soruları yanıtlandığı etkinlikte dünyanın dört bir yanındaki tüketicilerinin taleplerine “Vestel’le Olur, Neden olmasın?” diyerek cevap vereceğini duyurdu.

Dijital Etkinlik Platformumuz Join ile Tanışın! 

Join dijital etkinlik platformu

Kurumsal Etkinlik ve Organizasyonlarda tüm ihtiyaçlara cevap veren, kesintisiz ve kaliteli yayın sunan, teknolojiyi kullanarak katılımcılara gerçek/canlı toplantı deneyimini online yaşatan dijital etkinlik platformumuz JOIN ile fiziksel etkinliklerdeki alışkanlıklarınızı dijitale taşıyoruz! 

Ürün lansmanları, bayi toplantıları, yönetici toplantıları, basın toplantıları gibi tüm etkinlikleri JOIN ile gerçekleştirmek çok kolay! 

JOIN sunumuna buradan ulaşabilirsiniz. 

Detaylı bilgi ve demo talepleriniz için: join@julesverne.com.tr