W-Drivers Yola Çıkıyor! Kadınlara Özel Ağva & Kandıra Rotası

Kadınlar yola çıkıyor, nasıl mı?  Gelin önce adrenalin, macera ve özgürlük dolu bir yolculuk öncesi Women Drivers Network’ün hikâyesinden bahsedelim. Otomobil kullanmayı seven ve sürüş becerilerini farklı yollarda geliştirmek isteyen kadınların buluştuğu platform Women Drivers Network sınır tanımıyor. 20 yılı aşkın süre otomobillerle ilgili birçok lansman, roadshow, fuar, yarış düzenleyen iki girişimci ve tutkulu kadının bu projesi Türkiye’nin  etkileyici sürüş rotalarında  unutulmaz anılara imza atıyor.Otomobil dünyasında kadınlara alan açmak, ulusal ve global yarışlara yarışçı ve seyirci olarak katılımı teşvik etmek, kadınlar ağını güçlendirmek için çıktıkları bu yol onları yepyeni, bambaşka yollara götürüyor. 

Dünyanın en büyük ve zorlu rallilerinden birine imza atan Transanatolia ekibinin de desteğiyle heyecanlı yollarda sürüş deneyimi yaşayıp Türkiye’nin güzelliklerini hayatın içinden yaşamaya davetlisiniz. On-road ve toprak yollarda araba kullanmanın, manzaralar eşliğinde daha önce hiç deneyimlemediğiniz parkurların tadını çıkaracağız!

Direksiyonda olmayı seviyorsanız, maceraperestseniz, doğa tutkunuysanız veya sadece yeni bir maceraya atılmak istiyorsanız 24-25 Ekim 2020 tarihinde gerçekleşecek Ağva & Kandıra Rotası’na katılın.

On-road ve toprak yollarda sürüş deneyimi yaşayıp, mobil fotoğrafçılık workshop’u ile harika anılar yakalayacağınız; ekolojik otel Narköy’de süt sağımını deneyip, organik tarım atölyesine katılacağınız; ormanda mis gibi havayı içinize çekerek yürüyüş yapıp harika gün batımı manzarası eşliğinde sohbetlere katılacağınız dolu dolu 2 gün var önümüzde! SUV araç sürücüsü olmasanız da sizin adınıza kiralayabileceğimiz araçlar sayesinde doğa, macera, paylaşım ve eğlenceyle dolu Ağva & Kandıra Rotası’nı kaçırmayın.

Kadınlara Özel Ağva - Kandıra Sürüş Rotası
24 - 25 Ekim 2020

Yenilikleri denemekten korkmadan, paylaşımın gücüne inanan, hayatın eğlencesini kaçırmak istemeyen tüm kadınları bu gezimizde göreceğimizi biliyoruz.

İlk günümüz İstanbul yakınlardaki sakin ve az bilinen bir kamp alanı ve doğa cenneti olan Darlık Barajı ile başlıyor. Bu baraj gölünde vereceğimiz kahve molası ve mobil fotoğrafçılık eğitiminin ardından yola devam edip Ağva’da leziz bir öğle yemeği molası veriyoruz. Ardından yine yollar bekliyor bizi. Denize doğru uzayan merdiven şeklinde kayalıkların arasına saklanan Kadırga Koyu'nda uygulamalı mobil fotoğrafçılık deneyimini yaşıyoruz. Toprak yolda yapacağınız sürüşten sonra Narköy’e varıyorz. Ekolojik otel, eğitim odaklı sürdürülebilir turizm merkezi ve organik tarım çiftliği kimliklerini tek bir çatı altında buluşturan Narköy tamamen doğal, sade karakteriyle ağırlıyor. Odalarımıza yerleşip biraz dinlendikten sonra Koceli’nin en etkileyici doğal güzelliği Pembe Kayalar’da şarap eşliğinde gün batımını seyrediyoruz. Ardından Narköy’e dönüyor ve doğal tatlarla hazırlanan akşam yemeğimizi yiyoruz.

İkinci günümüzde tertemiz, oksijen dolu bir havada güne merhaba dedikten sonra Narköy’ün ineklerinin yanına gidiyor ve süt sağımı nasıl yapılır öğreniyoruz. Bu keyifli deneyimin ardından organik tarımda tohum atölyesine katılıp ardından Narköy’ün harika kahvaltı sofrasına oturuyoruz. Kahvaltıdan sonra sıra orman yürüyüşünde. Güzel bir yürüyüş rotasının ardından İstanbul’a dönüş için yola çıkıyoruz

Direksiyonda olmaktan keyif alıyorsanız,  doğa tutkunuysanız ya da sadece yeni bir maceraya katılmak istiyorsanız 24-25 Ekim 2020 tarihinde gerçekleşecek Ağva & Kandıra Gezimi'ze mutlaka katılmalısınız.

Kadınlara Özel Ağva - Kandıra Sürüş Rotası hakkında detaylı bilgi ve rezervayson için:
travel@julesverne.com.tr
0549 727 34 41