Kuzeyin Yıldızı Norveç’i Adım Adım Keşfedin

Kuzeyin Yıldızı Norveç’i Adım Adım Keşfedin

Bin yıllık tarihi, muhteşem doğası ve Oslo Körfezi manzarasıyla Norveç’in başkenti Oslo’dan başlayacak seyahatiniz, Norveç’in en derin fiyortlarından Sognefjord kıyısında küçük bir balıkçı köyü olan, kartpostal güzelliğindeki Flam ile devam edecek. Yemyeşil dağları, rengarenk ahşap evlerle süslü sokaklardan oluşan Hansa Evleri ile Bergen’i keşfedeceksiniz. National Geographic ve Lonely Planet tarafından dünyanın en iyi tren yolculuğu listesine giren Flamsbana trenine binecek, UNESCO Dünya Mirası listesinde olan Naeroyfjorden fiyordunu göreceksiniz.

Romantizmi deneyimle birleştiren 5 alternatif balayı rotası

Romantizmi deneyimle birleştiren 5 alternatif balayı rotası

Sevgilinizle birlikte pek çok aşk dolu tatil yapmış olsanız da, evlendikten sonra çıkılan “balayı” tatillerinin tadı bambaşkadır! Tabii her haliyle güzel ve unutulmaz olan bu balayı tatillerini daha da unutulmaz bir deneyim haline getirmek de mümkün! Siz de “Klişelerden sıkıldım, bize yepyeni bir şey lazım” diyen çiftlerdenseniz, sizin için derlediğimiz “deneyim” vaat eden balayı alternatiflerine bakmadan balayı tatilinizi planlamayın:

Hindistan’ı Uzmanı ile Gezin: Özlem Avcıoğlu ile Hindistan (6-15 Ekim 2017)

Hindistan’ı Uzmanı ile Gezin: Özlem Avcıoğlu ile Hindistan (6-15 Ekim 2017)

Hindistan’ı tanımak ve anlamak için buranın ruhunu, insanlarını tanıyan bir yol gösterici buraya seyahatin her anını daha keyifli kılıyor. Modern zamanların seyyahı Özlem Avcıoğlu, yıllar boyunca Hindistan’a yaptığı seyahatler neticesinde gerçek bir “Hikaye Anlatıcısı” olarak bu renkli dünyaya yapacağınız seyahatte sizlere eşlik edecek. 6-15 Ekim tarihlerinde 10 gün sürecek büyüleyici Hindistan yolculuğunuz Mumbai-Jaipur-Jodhpur-Delhi ekseninde geçecek.

Renkli,Mistik, Büyüleyici Hindistan’a Yolculuk

Renkli,Mistik, Büyüleyici Hindistan’a Yolculuk

Hindistan, insanın 5 duyusuna birden hitap eden ve aslında algıları zorlayan “salt bir ülke” değil, bambaşka kültürlerin, hayatların, inançların bir arada olduğu ayrı bir gezegen gibi. Bir renk paletinden fırlamışçasına duran renk ahengi; gösterişli sarayları, dev çamaşırhaneleri, ibadethaneleri, sokakta yaşanan hayatı, lüks tanımını yeniden sorgulatan zengin yaşamı, baharat kokan yemekleri hayran olunası bir belgesel tadında. Hindistan’ı tanımak ve anlamak için buranın ruhunu, insanlarını tanıyan bir yol gösterici buraya seyahatin her anını daha keyifli kılıyor. Modern zamanların seyyahı Özlem Avcıoğlu, yıllar boyunca Hindistan’a yaptığı seyahatler neticesinde gerçek bir “Hikaye Anlatıcısı” olarak bu renkli dünyaya yapacağınız seyahatte sizlere eşlik edecek.. 6-15 Ekim tarihlerinde 10 gün sürecek Hindistan Seyahati’nizi 3 kelimeyle özetleyelim: “Derin, çeşitli ve sürprizli”.