“Siz Hayal Edin,
BİZ Hayallerinize Hayat Verelim!”

Yurtdışı Organizasyonlar

Kurumsal Yurtdışı Seyahat Organizasyonları

Dünya’nın her köşesine, 18 yıllık tecrübemiz, sonuca yönelik çözümlemelerimiz ve yenilikçi yaklaşımlarımız ile satışlarınızı arttırmak, iş ortaklarınızı ödüllendirmek, dönem toplantıları gerçekleştirmek, bilimsel kongrelere ve uluslararası fuarlara katılmak ya da özel etkinlikleriniz  için “Anahtar Teslim” seyahat ve organizasyonlar tasarlıyoruz.

Gözünüzü kapatın ve dünyadan bir yer seçin, detayları biz hazırlayalım.

“Siz Hayal Edin, BİZ Hayallerinize Hayat Verelim!”

Kurumsal Otel Rezervasyon

Kurumsal Otel Rezervasyonları

İş seyahatlerinin en önemli parçası  otel rezervasyonları ve havalimanı transferlerini hızlı ve güvenilir sistemlerimiz ile anında gerçekleştiriyoruz.

Siz işinize odaklanın, rahatınızı biz sağlarız.

Yurtiçinde tüm şehirlerde anlaşmalı otellerimiz ile her segmente uygun konaklama alternatifi sunarken, deneyimli kadromuz ile ihtiyaca en uygun seçenekleri müşterilerimiz için tespit edip, en hızlı şekilde taleplere dönüş sağlıyoruz.

İş seyahatlerinizde yolcularımızın hem konforunu, hem de maliyet tasarruflarını gözetiyor, seyahat süresince yolcularımızı yakinen takip edip, ihtiyaç anında devreye giriyoruz.

Kullandığımız global rezervasyon sistemleri ve anlaşmalı otellerimiz ile dünyanın neredeyse 200 ülkesinde her segmentteki otele rezervasyon yapma avantajı sağlıyor, yurt dışı rezervasyonlarında lokasyon bilgisi ile öne çıkıyoruz. Gelen talepleri en hızlı şekilde değerlendirerek, alternatifler ile yolcularımıza dönüş yaparak, öncelikle seyahat amacına yönelik tespitlerde bulunuyor, yolcularımızın bulunmak istediği bölge, bütçe aralığı ve konforu değerlendirmeye alarak hızlı geri dönüş sağlıyoruz.

Konusunda uzman ekibimiz, dünyada yükselen konaklama trendlerini yakından takip ediyor, yoğun talep alan bölgeleri bizzat ziyaret ederek, değerlendirerek önerilerde bulunuyor.

Siz Hayal Edin, BİZ Hayallerinize Hayat Verelim!

Nasıl Yapıyoruz Nasıl Yapıyoruz

Kurumsal etkinliklerin iş dünyasının yönetim ve pazarlama iletişimi üzerindeki rolünün bilincinde olarak, tüm kurumsal etkinliklerimizi müşterilerimizin stratejilerine en uygun şekilde planlıyoruz.

İş seyahatlerinin en önemli parçası otel rezervasyonları ve havalimanı transferlerini hızlı ve güvenilir sistemlerimiz ile anında gerçekleştiriyor, ileri teknolojik çözümlerimiz, gelişmiş raporlama altyapımız ile kurumunuza özel, hızlı ve güvenilir, en iyi seçenekleri, en yüksek tasarruf fırsatlarını sunuyoruz.

Siz işinize odaklanın, rahatınızı biz sağlarız.